close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczpospolitej Polskiej

   

 • WIZYTA W REFERACIE KONSULARNYM

 •  

  W celu zarezerwowania wizyty w Referacie Konsularnym Ambasady RP w Tbilisi w sprawach wizowych należy dokonać rejestracji w systemie e-Konsulat.

   

  W razie potrzeby złożenia kilku wniosków należy zadbać o zarejestrowanie każdej sprawy osobno. Dotyczy to również rejestrowania wizyt dla kilku osób.

   

  Zapisów w systemie e-Konsulat nie wymagają: sprawy z zakresu pomocy konsularnej, wypadki losowe, odbiór paszportów i innych dokumentów. Odbiór odbywa się od poniedziałku do czwartku w godz. 15:30-16:00.

   

  Przy każdej wizycie w Referacie Konsularnym należy pamiętać o zabraniu ze sobą polskiego dokumentu tożsamości (paszport lub dowód osobisty).

   

  Po zarejestrowaniu się należy – dla pewności – wydrukować potwierdzenie umówienia wizyty na wybrany przez Państwa dzień i godzinę.

   

  Jeśli w systemie nie pojawia się interesujący Państwa dzień, oznacza to, że tego dnia Referat Konsularny jest zamknięty lub dla danej usługi nie przyjmuje się w danym dniu interesantów albo nie ma wolnych miejsc.

   

  Jeśli nie macie Państwo dostępu do Internetu, wizyty można umawiać również telefonicznie – wyłącznie pod numerem telefonu + 995 322 92 03 98 (w godz. 9:00-17:00), +995 322 93 62 36 (w godz. 13:00-15:00).